تعمیرات-تلویزیون-سامسونگ

تعمیرات تلویزیون سامسونگ

اگر صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ شما ترک خورده است، جای نگرانی نیست. ما تمام اطلاعات مورد نیاز شما را در اینجا برای سرویس تلویزیون منحنی، تخت، LCD، LED، QLED، UHD یا Full HD شما در اختیار داریم، از جمله چند مرحله قبل از ارسال تلویزیون سامسونگ برای تعمیر. رویه‌های توصیه‌شده ما تضمین می‌کند که خدمات شما به درستی انجام می‌شود.

نمایندگی-سامسونگ-مشهد-سناباد

تعمیرات تلویزیون سامسونگ را به نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ بسپارید. هنگام تنظیم تلویزیون سامسونگ برای سرویس، باید مطمئن شوید که نمایندگی رسمی را انتخاب کنید. سپس می توانید یک قرار ملاقات تنظیم کنید و وضعیت تعمیر خود را پیگیری کنید.
شرکت مهندسی اگنش جزو بهترین نمایندگی های رسمی تعمیرات و خدمات لوازم صوتی و تصویری است. که حتی امکان ثبت سرویس آنلاین در آدرس https://www.agnesh.com/agnesh-services وجود دارد.
هنگامی که خدمات تعمیرتلویزیون سامسونگ خود را راه اندازی کردید، می توانید با وارد کردن شماره درخواست خدمات و شماره تلفن، وضعیت تعمیر خود را پیگیری کنید. چند نکته وجود دارد که باید قبل از ارسال تلویزیون به آنها توجه کنید.

نمایندگی-تعمیرات-تلویزیون-سامسونگ-اگنش

اطمینان حاصل کنید که یک کپی از تمام اطلاعات ورود به سیستم خود برای برنامه های تلویزیون سامسونگ خود دارید. به این ترتیب، پس از بازگشت تلویزیون، می توانید دوباره وارد برنامه های خود شوید. برای مثال، ممکن است از Netflix، Hulu، HBO Now، VUDU، Prime Video و یک حساب سامسونگ در تلویزیون استفاده کنید. هر درایو USB، دانگل یا لوازم جانبی را که به تلویزیون سامسونگ خود وصل کرده اید بردارید و در مکانی امن نگهداری کنید.
سپس، تلویزیون سامسونگ خود را برای سرویس ارسال کنید. برای تماس با شرکت مهندسی اگنش میتوانید با شماره های شماره تماس 05138415050 05138413525 تماس بگیرید.

تعمیرات-تلویزیون-سامسونگ-در-مشهد-سناباد-اگنش

در موقع تماس حتما شماره مدل تلویزیون سامسونگ و اطلاعات منو را قبلا پیدا کنید.

تعمیر تلویزیون سامسونگ

سامسونگ از اواخر دهه 1970 اقدام به تولید تلویزیون از طریق شرکت تابعه Samsung Electronics کرده است. در حالی که آنها در ابتدا به عنوان یک "برند بودجه" در نظر گرفته می شدند، اما از آن زمان در رتبه های بالاتری برای تولید صفحه نمایش های تلویزیونی با کیفیت بالا قرار گرفتند و با پیشرفت در تلویزیون های هوشمند، فناوری را به سمت جلو سوق دادند. سامسونگ اولین تلویزیون هوشمند مجهز به اینترنت خود را در سال 2007 معرفی کرد، اگرچه با نامی دیگر، و نامگذاری "تلویزیون هوشمند" را در سال 2009 پذیرفت. در سال 2010، آنها اولین تلویزیون های سه بعدی خود را عرضه کردند. از سال 2015، تلویزیون های سامسونگ یک سیستم عامل کامل مبتنی بر لینوکس را بر روی دستگاه های تلویزیون خود اجرا می کردند، که آنها از سیستم عامل منبع باز Tizen اقتباس کردند.

نمایندگی-تعمیرات-تلویزیون-سامسونگ-سناباد

با فناوری هوشمند و سازگاری با اینترنت اشیا که بیشتر و بیشتر در تلویزیون ها نفوذ می کند، حتی فرصت های بیشتری برای خراب شدن اوضاع وجود دارد. شرکت مهندسی اگنش به عنوان مرکزی برای تعمیرات تلویزیون سامسونگ عمل می کند.
اصل تلویزیون های سامسونگ به وضوح با مارک سامسونگ مشخص می شوند که معمولاً در جایی روی قاب صفحه نمایش قرار می گیرند.
خدمات تعمیر و راه اندازی تلویزیون سامسونگ شامل چه مواردی می شود؟

نمایندگی-تلویزیون-سامسونگ-تعمیرات-مشهد

شرکت مهندسی اگنش خدمات راه اندازی تلویزیون سامسونگ را از پیکربندی تنظیمات تلویزیون تا نصب تلویزیون روی دیوار ارائه می دهد. علاوه بر این، شرکت اگنش می‌تواند تعمیرات تلویزیون سامسونگ را انجام دهد، مانند تعویض صفحه‌نمایش و تعمیر واحدهایی که روشن نمی‌شوند. تا زمانی که قطعات یدکی در دسترس باشد، یک تکنسین ممکن است بتواند تلویزیون سامسونگ شما را تعمیر کند.
اگر نمی توانید مشکل تلویزیون خود را تشخیص دهید، تکنسین های حرفه ای اگنش می توانند به تشخیص مشکل کمک کرده و تعمیر مناسب را توصیه کنند. شرکت اگنش اینجا هستند تا به شما کمک کنند، چه در حال راه‌اندازی یک تلویزیون سامسونگ جدید باشید یا با یک دستگاه موجود مشکل داشته باشید. در اینجا نمونه هایی از خدمات تعمیر و راه اندازی تلویزیون سامسونگ آورده شده است.

راه اندازی تلویزیون سامسونگ

تعمیر-تلویزیون-سامسونگ-مشهد

نصب یک تلویزیون سامسونگ کاملاً جدید یا بازسازی شده برای اولین بار دشوار است. یک تکنسین اگنش باتجربه می تواند تنظیمات دستگاه دست دوم شما را بازنشانی کند یا تلویزیون جدید شما را بر اساس ترجیحات شما پیکربندی کند. کارشناسان راه اندازی تلویزیون سامسونگ می توانند تلویزیون هوشمند شما را به اینترنت یا دستگاه های دیگر مانند بلندگوها، تجهیزات DVD یا کنسول های بازی متصل کنند. به مانند اینکه، یک برقکار می تواند اتاق سرگرمی شما را مطابق با نیازهای الکتریکی شما دوباره سیم کشی کند. علاوه بر این، یک طراح داخلی می تواند به انتخاب مبلمان و تزئینات برای رسیدن به سینمای خانگی رویایی شما کمک کند.

تعویض صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ

سامسونگ-تعمیرات-تلویزیون

لوازم الکترونیکی در طول سال ها فرسوده می شوند. علاوه بر این، تصادفات ممکن است نیاز به تعمیر صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ شکسته یا ترک خورده داشته باشد. تکنسین های باتجربه می توانند قطعات باکیفیت مناسب را برای تعویض صفحه نمایش ترک خورده تلویزیون ال سی دی سامسونگ شما بیابند. شرکت اگنش با تکنسین های تلویزیون سامسونگ با ابزار و تجربه مناسب برای نیازهای تعمیر صفحه نمایش شما را دارد.

تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیرات-سخت-افزاری-تلویزیون-سامسونگ

تکنسین‌های تلویزیون سامسونگ می‌توانند طیف وسیعی از مشکلات دستگاه مانند مشکلات صوتی و تصویری یا شکستگی صفحه‌نمایش را برطرف کنند. وقتی تلویزیون شما خود به‌خود خاموش می‌شود و به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری و عیب‌یابی اولیه کار نمی‌کنند، یک تکنسین حرفه ای می‌تواند به ته مشکل رسیدگی کند. راه حل های ممکن عبارتند از بررسی دستگاه ها و تنظیمات متصل، تعمیر سخت افزار، و تعویض قطعات.

تعمیر ریموت تلویزیون سامسونگ

تعمیر-ریموت-تلویزیون-سامسونگ

گاهی اوقات، ممکن است مشکل اصلا مربوط به تلویزیون شما نباشد. ریموت نیز ممکن است دچار مشکل شود، و ممکن است دلایل مختلفی وجود داشته باشد. خواه مشکل باتری یا حسگر باشد یا آسیب سخت افزاری، شرکت اگنش می تواند تعمیرات لازم را برای کنترل از راه دور تلویزیون انجام دهد. اگر هیچ یک از این راه حل ها کارساز نبود، ممکن است به شما کمک کنند جایگزینی قابل اعتماد تهیه کنید.

سوالات برتر مربوط به سرویس تلویزیون سامسونگ

-تعمیرات-مشهد-تعمیرات-تلویزیون-سامسونگ-مشهد-اگنش

چرا ریموت کنترل تلویزیون خراب می شود؟

کنترل از راه دور تلویزیون به دلیل آسیب فیزیکی یا ساییدگی تدریجی خراب می شود. سنسورهای مادون قرمز می توانند دلایل دیگری برای مشکلات کنترل از راه دور باشند. هر آسیبی که باشد، کارشناسان تلویزیون سامسونگ می توانند قطعات ریموت شما را تعویض یا تعمیر کنند.

آیا می توانم از نصب سینمای خانگی برای تلویزیون سامسونگ استفاده کنم؟

شرکت مهندسی اگنش جهت نصب سینمای خانگی نیز تکنسین حرفه ای دارد که شما می توانید با شماره تماس 05138415050
05138413525 برای هماهنگی انجام سرویس تماس بگیرید.

تعمیرات_تلویزیون_سامسونگ_مشهد

تعمیر تلویزیون سامسونگ چقدر طول می کشد؟

در حال حاضر برای تحویل محصولات سامسونگ درصورت موجود بودن قطعات در انبار اگنش 24 الی48 ساعت زمان میبرد.و درصورت تهیه قطعات از نمایندگی سامسونگ در تهران بین یک هفته الی سه هفته زمان می برد.

تعمیرات-تلویزیون-سامسونگ-در-مشهد

چه کسی قطعات تعویض تعمیر تلویزیون سامسونگ را تامین می کند؟

شرکت مهندسی اگنش قطعات لازم را برای تعمیر تلویزیون شما سفارش داده و ارائه می دهد.

تعمیرات-تلویزیون-سامسونگ-مشهد-نمایندگی

چرا باید خودم از تعمیر تلویزیون سامسونگ خودداری کنم؟

برای جلوگیری از خطرات تصادف یا آسیب بیشتر، باید از تعمیر تلویزیون DIY خودداری کنید. برخی از تعمیرات تلویزیون ال سی دی حاوی مواد سمی هستند که به بهترین وجه توسط متخصص کنترل می شود. علاوه بر این، به هم زدن سیم ها شما را در معرض خطر برق گرفتگی یا آسیب منبع تغذیه قرار می دهد. برای ایمنی شما، بهترین کار این است که یک تکنسین واجد شرایط تلویزیون سامسونگ را استخدام کنید که بتواند کار را ایمن و به درستی انجام دهد.

تعمیر تلویزیون سامسونگ من کجا انجام می شود؟

تعمیر تلویزیون سامسونگ در واحد تعمیرات شرکت مهندسی اگنش واقع در مشهد، بین سناباد44 و42 پلاک 432 انجام شود. در مواردی که ثبت سرویس آنلاین در آدرس سایت https://www.agnesh.com/agnesh-services انجام شده باشد یا به صورت تلفنی هماهنگی با شرکت مهندسی اگنش انجام شود. تیم حمل و نقل شرکت مهندسی اگنش می توانند تلویزیون سامسونگ آسیب دیده شما را جمع آوری کرده و پس از تعمیر آن را بازمی گردانند.

آیا می توانید تلویزیون صفحه تخت را تعمیر کنید؟

بله، معمولاً امکان تعمیر تلویزیون صفحه تخت وجود دارد. متخصصان تعمیر تلویزیون می توانند انواع تلویزیون ها اعم از پلاسما، LED، OLED، HDR، HD و حتی LCD را سرویس کنند. تلویزیون های صفحه تخت گران هستند و هنگامی که کار نمی کنند، باعث می شود قلب شما به طور کامل از کار بیفتد. از طرف دیگر تکنسین های تعمیر تلویزیون در کنار تکنولوژی تلویزیون پیشرفت کرده اند و اکنون به ابزار و آموزش های لازم برای انجام تعمیرات اساسی و جزئی مجهز شده اند.
با این حال، حتی اگر بسیار آگاه باشید، ممکن است هر از گاهی برای مشکل صفحه سیاه تلویزیون سامسونگ شما هزینه های تعمیر حرفه ای لازم باشد. یکی از اینها تعمیر یک تلویزیون صفحه تخت ترک خورده است که بسیار پیچیده است و حتی ممکن است انجام آن به تنهایی غیرممکن باشد. جلوگیری از اتلاف وقت (و پول) با مشاوره با یک تلویزیون محلی برای متخصص تعمیر صفحه تلویزیون ترک خورده همیشه ایده خوبی است.

تعمیرات-تلویزیون-شکسته-سامسونگ-مشهد

اگر تلویزیون ال سی دی شما دیگر کار نمی کند چه کاری باید انجام دهید؟

میانگین هزینه تعمیر تلویزیون در ایالات متحده بین 60 تا 350 دلار است. تعمیر تلویزیون ال سی دی یکی از پرتقاضاترین خدمات تعمیر تلویزیون led سامسونگ است. تلویزیون‌های LCD، مانند گوشی‌های هوشمند و بیشتر صفحه‌نمایش‌های کامپیوتر، با استفاده از فناوری مشابه نمایشگرهای کریستال مایع (LCD) ساخته می‌شوند. بررسی کنید که آیا گارانتی تلویزیون دارید یا خیر. چنین تلویزیون سامسونگ دارای ضمانت صفحه نمایش ترک خورده است. در صفحه نمایش LCD، تصاویر توسط جریان های الکتریکی ایجاد می شوند که نور را از طریق کریستال های مایع که بین دو ورقه شیشه پلاریزه قرار گرفته اند عبور داده یا مسدود می کنند. تلویزیون های ال سی دی می توانند بسیار نازک باشند و قیمت مناسبی نیز داشته باشند، که آنها را به یکی از پرمصرف ترین انواع تلویزیون در بازار تبدیل می کند. اگر تلویزیون ال سی دی خرابی دارید، به احتمال زیاد قابل تعمیر است. صفحه خالی، مشکلات صدا، مشکلات برق و مشکلات اتصال دیجیتال همگی نمونه هایی از مشکلات رایج هستند که می توان آنها را تعمیر کرد.

چرا خدمات تعمیر و راه اندازی تلویزیون سامسونگ را از طریق شرکت مهندسی اگنش انجام دهید؟

شرکت مهندسی اگنش، یکی از نمایندگی های رسمی برند برند سونی ، الجی ، فیلیپس ، سامسونگ ، پاناسونیک ، توشیبا ، هیتاچی ، کانن و.. است که بیش از 40 سال در زمینه تعمیرات لوازم صوتی و تصویری در شهر مشهد فعالیت دارد. و دارای تکنسین حرفه ای می باشد. و از امکانات و تجهیزات کامل برای تعمیرات تلویزیون سامسونگ برخورد دار است.

در کوتاه ترین زمان، شرکت مهندسی اگنش می تواند تلویزیون سامسونگ معیوب شما را تعمیر کند یا دستگاه کاملاً جدید شما را راه اندازی کند.
با توجه به رسمی بودن شرکت مهندسی اگنش در تعمیرات تلویزیون سامسونگ خدمات تعمیر و راه اندازی تلویزیون سامسونگ

به سایت نمایندگی رسمی سامسونگ(شرکت مهندسی اگنش)خوش آمدید.

تعمیرات تلویزیون سامسونگ و خدمات نصب و راه اندازی تلویزیون سامسونگ