به سایت نمایندگی رسمی سامسونگ(شرکت مهندسی اگنش)خوش آمدید.

پرفروش ترین تلویزیون سامسونگ|تعمیرات تلویزیون سامسونگ

  • خانه
  • وبلاگ اگنش
  • تلویزیون های سامسونگ

تلویزیون های سامسونگ

تلویزیون_سامسونگ_مشهد

مدل های تلویزیون های سامسونگ 2022-2002

لویزیون های سامسونگ 2021 : ساختار شماره مدل تلویزیون های سامسونگ تغییری نکرده است. آنچه تغییر کرده است، در شماره مدل تلویزیون های 2021 یک نام گذاری جدید برای سال توسعه خواهند داشت، آن حرف A است. توجه داشته باشید که حرف A برای تلویزیون های 2008 نیز استفاده شده است، اما فرمت شماره مدل کمی بود. متفاوت است، بنابراین نمی توان مدل های تلویزیون 2008 و 2021 را با هم اشتباه گرفت.

ادامه خواندن
برترین تلویزیون های سامسونگ

برترین تلویزیون های سامسونگ

اگر چه هنوز به صورت رسمی مدل های 2021 شرکت سامسونگ عرضه نشده است اما ما قصد داریم مدل هایی که تا به امروز توانسته اند عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارند به شما معرفی کنیم. به دلیل تنوع محصولات سامسونگ در سال های اخیر ما به بررسی بهترین مدل ها می پردازیم. تلویزیون سامسونگ از لحاظ فناوری بکاررفته به دو گروه تلویزیونهای دارای فناوری کیولد و تلویزیون های فاقد این فناوری تقسیم بندی کرد. تلویزیون های LCD عادی : شامل تلویزیونهای پایین رده تا میان رده میشوند که کیفیت تصویر آنها خوب و با قیمت مناسب به فروش میرسند. تلویزیون QLED : این سری شامل تلویزیونهای میان رده تا پرچمداری مانندQ80T را شامل میشوند.

ادامه خواندن
تعمیرات تلویزیون سامسونگ

تعمیرات تلویزیون سامسونگ

اگر صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ شما ترک خورده است، جای نگرانی نیست. ما تمام اطلاعات مورد نیاز شما را در اینجا برای سرویس تلویزیون منحنی، تخت، LCD، LED، QLED، UHD یا Full HD شما در اختیار داریم، از جمله چند مرحله قبل از ارسال تلویزیون برای تعمیر. رویه‌های توصیه‌شده ما تضمین می‌کند که خدمات شما به درستی انجام می‌شود.

ادامه خواندن
Android TV Box samsung

Android TV Box چیست و چگونه کار می کند؟

این جعبه های کوچک می توانند تقریباً هر تلویزیونی را به یک تلویزیون هوشمند با طیف وسیعی از امکانات تبدیل کنند. اکثر مردم از آنها برای پخش فیلم یا برنامه های تلویزیونی از سایت های مورد علاقه خود مانند Netflix، Disney Plus، Fubo TV یا Hulu استفاده می کنند. همچنین می‌توان ویدیوها را به صورت محلی ذخیره کرد، مانند یک کتابخانه ویدیویی گسترده، و بر اساس درخواست مورد نظر پخش کرد.

ادامه خواندن

تلویزیون های سامسونگ

هرگاه صحبت از تلویزیون باشد، تقریباً همه توافق نظر دارند که بهترین مارک تلویزیون سامسونگ است. یکی از مواردی که در تعیین بهترین نوع تلویزیون سامسونگ موثرست اندازه‌ی آنست. اندازه‌ی تلویزیون به صورت مورب از یک گوشه به گوشه دیگر آن اندازه گیری می‌شود. در واقع همیشه اندازه بزرگتر به معنای بهتر بودن نیست؛ کوچکترین تلویزیون های سامسونگ در حدود ۴۰ اینچ هستند در حالی که بزرگترین تلویزیون‌ها اکنون ۸۵ اینچ هستند. برای انتخاب بهترین مدل تلویزیون سامسونگ به محل قرار دادن تلویزیون، مساحت اتاق و اینکه از پایه برای قرار دادن آن استفاده می‌کنید یا آن را به دیوار وصل می‌کنید نیز توجه زیادی داشته باشید.

برای

تعمیر تلویزیون در مشهد

کلیک کنید