به سایت نمایندگی رسمی سامسونگ(شرکت مهندسی اگنش)خوش آمدید.

انواع فلش و مموری | فلش و مموری سامسونگ

شرکت-سامسونگ-تاریخچه

بهترین درایوهای فلش USB

حتی زمانی که ذخیره‌سازی ابری و انتقال فایل‌های بی‌سیم رایج‌تر شده‌اند، گاهی اوقات بهترین گزینه برای جابجایی فایل‌ها قرار دادن آن‌ها بر روی درایو فلش USB است. ارزان‌ترین درایوها می‌توانند شما را به مدت طولانی برای انتقال فایل‌ها منتظر بمانند. اکثر فلش مموری‌های 20 دلاری کار را به خوبی انجام می‌دهند، در حالی که بهترین درایوهای 40 دلاری این کار را بسیار سریع‌تر انجام می‌دهند، بنابراین زمان کمتری را برای انتظار صرف می‌کنید—زمانی که در برابر انداختن در کیسه‌ها و کشوها برای سال‌های آینده افزایش می‌یابد. پس از صرف بیش از 40 ساعت برای آزمایش هفت درایو فلش USB اخیر (و مقایسه آنها با ده ها مدل قبلی)، فکر می کنیم SanDisk Extreme Pro 3.1 (128 گیگابایت) بهترین درایو است.

SanDisk Extreme Pro 3.1 (128 گیگابایت)

سریع، جادار و خوش ساخت
سریع‌ترین درایوی که ما برای انتقال داده‌ها به و از یک رایانه آزمایش کردیم، Extreme Pro نیز نسبت به مقدار فضای ذخیره‌سازی که ارائه می‌کند، قیمت مناسبی دارد. ما دوشاخه جمع شونده آن را به کلاهک گم شده ترجیح می دهیم.

SanDisk Extreme Pro 3.1 (128 گیگابایت) به طور قابل توجهی سریعتر از هر درایو دیگری بود که برای این راهنما آزمایش کرده بودیم، و بیش از دو برابر سریعتر از انتخاب قبلی ما، Kingston DataTraveler Elite G2 (64 گیگابایت) بود. گارانتی مادام العمر محدودی دارد، اما احتمالاً به آن نیازی نخواهید داشت - بدنه Extreme Pro 3.1 بسیار محکم است و دارای یک سر جمع شونده با کلیک رضایت‌بخش است، بنابراین هیچ کلاهی برای از دست دادن وجود ندارد.

SanDiskSamsung Duo Plus  Extreme

Samsung Duo Plus (128 گیگابایت)

یک درایو ترکیبی USB-C/USB-A که عملکرد خوبی دارد
Samsung Duo Plus اولین درایو فلش USB-C است که ما آزمایش کرده‌ایم که به نظر می‌رسد یک سازش نیست. این به سختی کندتر از انتخاب ما است، اما همچنان سریع است، با طراحی در هم تنیده هوشمند.

سال‌ها طول کشید، اما Samsung Duo Plus (128 گیگابایت) اولین درایو فلش USB سازگار با USB-C است که ما آزمایش کرده‌ایم و احساس راحتی می‌کنیم که آن را توصیه کنیم. این سرعت تقریباً به اندازه انتخاب اصلی ما هنگام ذخیره داده ها در آن است، و در حالی که سرعت خواندن آن هنگام دسترسی به داده ها به آن سرعت نیست، هنوز هم نسبت به انتخاب قبلی ما، Kingston DataTraveler، بهبود یافته است. و برای دارندگان نوت‌بوک‌های پیشرفته‌تر و مدرن‌تر، نیاز به دانگل آداپتور را از بین می‌برد (در حالی که راحت و سازگار با رایانه‌های دیگر فاقد پورت USB-C است).

Samsung Duo Plus

Samsung Bar Plus 3.1 (128 گیگابایت)
شکل خنده دار، عملکرد مناسب، قیمت عالی
شکل خنده‌داری دارد اما عملکرد مناسبی با قیمتی سخت دارد.

زمانی که با سرعت انتخاب برتر ما صرفه‌جویی می‌کنید کمی بیشتر ارزش دارد، اما اگر ترجیح می‌دهید برای چیزی که هنوز خیلی خوب است بیش از 20 دلار خرج نکنید، ما Samsung Bar Plus 3.1 (128 گیگابایت) را توصیه می‌کنیم. این سریع‌ترین درایویی نیست که ما آزمایش کرده‌ایم، اما از کندترین درایو فاصله دارد و بیش از یک مدل چند دهه قدیمی یا یک برند بی‌نام ارزش چند دلاری دارد. چیزی که فاقد آن است ویژگی های جزئی کیفیت زندگی است: سر قابل جمع شدن نیست و درپوش ندارد، بنابراین ممکن است دوشاخه بلند شود. و هیچ چراغ نشانگر فعالیتی وجود ندارد، بنابراین اگر رایانه شما بد رفتار کرد، ممکن است مطمئن نباشید که کار می کند. اما قیمت برای چیزی مناسب است که لژیون های آشغال را شکست دهد، و اگر موفق شدید آن را از دست ندهید، Bar Plus 3.1 دارای گارانتی پنج ساله است.

برای این به‌روزرسانی راهنمای ما، می‌خواستیم مزایای واقعی تفاوت‌های کوچک در درایوهای فلش را در کنار قیمت بالقوه و اندازه ذخیره‌سازی در نظر بگیریم. ما به نتایج زیر رسیدیم.

قیمت: اکثر مردم نباید بیش از 45 دلار برای درایو فلش USB بپردازند. با صرف هزینه بیشتر، بیش از 128 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی، رمزگذاری سخت‌افزار یا کیس‌های تا حدودی بادوام‌تر می‌شود، اما درایوهای گران‌تر واقعاً چیزی به استفاده‌های روزمره اضافه نمی‌کنند.

ظرفیت: قیمت حافظه فلش در درایوهای انگشت شست از آخرین باری که این راهنما را به‌روزرسانی کردیم، بسیار کاهش یافته است، و آزمایش و تحقیقات ما نشان داده است که عملکرد بسیاری از مدل‌ها بسته به میزان فضای ذخیره‌سازی موجود متفاوت است. بر اساس این تحقیق، ما بر روی فضای ذخیره سازی 128 گیگابایتی قرار گرفتیم که تا زمان انتشار بهترین تلاقی قیمت، عملکرد و قابلیت اطمینان را بر اساس بازخورد و نظرات کاربران در خرده فروشان محبوب ارائه می کرد. این مقدار به اکثر کاربران فضای زیادی برای ذخیره فایل های بزرگ و کوچک بدون نیاز به حذف مداوم آنها می دهد.

سرعت درایو: ما این بار سرعت نوشتن را مهم‌تر در نظر گرفته‌ایم - افزایش دو برابری سرعت انتقال می‌تواند منجر به تفاوت عملی 15 تا 30 دقیقه در زمان ذخیره‌شده با پوشه‌های بزرگ با اندازه فایل‌های متغیر شود. سرعت انتقال فایل با انتخاب‌های ما با بسیاری از SSD‌ها مطابقت نخواهد داشت، اما انتخاب‌های ما باید به خوبی یا بهتر از هر هارد دیسک مبتنی بر پلاتر عمل کنند. ما همچنان منتظر یک درایو فلش USB هستیم که از USB 3.1 Gen 2 پشتیبانی می کند. مانند سال های گذشته و نسخه های قبلی این راهنما، سرعت خواندن در همه انتخاب های ما به طور یکسان بالا بود.

SanDisk ExtremeSamsung Duo Plus

نوع اتصال: انتخاب ما برای این راهنما یک درایو USB-A است که بسیار سریعتر از انتخاب USB-C ما است. اگر سرعت نگرانی شماره یک شماست، می توانید از یک درایو USB-A سریعتر با آداپتور USB-C-to-USB-A استفاده کنید. اما انتخاب USB-C ما هنوز نسبتاً سریع است و برای استفاده با مک‌بوک‌های مدرن یا سایر نوت‌بوک‌هایی که عمدتاً دارای پورت‌های USB-C هستند، به دانگل اضافی نیاز ندارد.

اندازه و کیفیت ساخت: درایوهای فلش باید به راحتی در یک پورت USB قرار گیرند و نگران شکستن درایو یا پورت نباشند. درایو فلش همچنین باید آنقدر بادوام باشد که بدون شکستن در کیسه پرتاب شود. ما درایوهای فلش چوبی سنتی، درایوهای فلش با سرهای جمع شونده و درایوهای کوچکتر با اندازه تصویر کوچک را در نظر گرفتیم.

گارانتی و خدمات مشتری: گارانتی های سه تا پنج ساله در میان درایوهای فلش USB از تولید کنندگان بزرگ استاندارد است. بیش از هر چیز، آنها نشان می دهند که یک شرکت حداقل برای چند سال روی محصول خود خواهد ایستاد. اگر مشکلی پیش بیاید، خدمات قوی به مشتریان نیز ارزشمند است. SanDisk آنچه از آن به عنوان "گارانتی مادام العمر محدود" برای محصولات خاص یاد می شود ارائه می دهد که در درجه اول خرابی درایو غیر استاندارد را پوشش می دهد. فرسودگی و پارگی استاندارد در طول زمان پوشش داده نمی‌شود، همچنین فعالیت‌های غیرمجاز، که مثلاً شامل استفاده از درایو فلش USB به‌عنوان ذخیره‌سازی متصل به شبکه یا سایر کاربردهایی است که مستلزم دسترسی مداوم به رسانه ذخیره‌سازی است، پوشش داده نمی‌شود.

علاوه بر درایوهای تست شده برای نسخه قبلی این راهنما، درایوهای فلش USB معرفی شده در دو سال گذشته را مورد بررسی قرار دادیم. پس از جمع‌آوری فهرستی از نامزدهای احتمالی، قبل از تصمیم‌گیری در مورد هفت درایو جدید که برای این به‌روزرسانی آزمایش کرده‌ایم، نظرات کاربران را در سایت‌هایی مانند Amazon و Newegg بررسی کردیم.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *