به سایت نمایندگی رسمی سامسونگ(شرکت مهندسی اگنش)خوش آمدید.

انتخاب بهترین ساعت سامسونگ| ساعت های سامسونگ

  • خانه
  • وبلاگ اگنش
  • ساعت های سامسونگ

ساعت های سامسونگ

ساعت-سامسونگ-مشهد

ساعت های هوشمند سامسونگ

سری گلکسی واچ های سامسونگ همیشه جزو بهترین ساعت های هوشمندی بودند که کاربران اندروید می توانستند بخرند. آنها به طور مداوم بهترین تجربه را ارائه می دهند و در عین حال مجموعه ای قوی از ویژگی های سلامت و تناسب اندام را حفظ می کنند. اما کاربران اندروید هنوز چیزی نداشتند که کاملاً با ظرافت و جلای اپل واچ مقایسه شود.

ادامه خواندن
برترین ساعت های سامسونگ

ساعت های هوشمند گلکسی واچ 4

سامسونگ با جدیدترین ساعت های هوشمند پرچمدار خود، گلکسی واچ 4 و گلکسی واچ 4 کلاسیک، جهشی بزرگ به سوی ناشناخته ها انجام داد. خبر بزرگ این است که سامسونگ سیستم عامل آشنای تایزن خود را به نفع Wear OS 3 که با همکاری گوگل توسعه داده بود، کنسرو کرد. ما نسل قبلی این مجموعه را یکی از بهترین ساعت‌های هوشمند برای کاربران اندرویدی می‌دانستیم و آخرین مدل سامسونگ نیز در این لیست جای می‌گیرد. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد Samsung Galaxy Watch 4 و Galaxy Watch 4 Classic بدانید جمع آوری شده است.

ادامه خواندن

ساعت های هوشمند سامسونگ

اگر صاحب یک گوشی هوشمند گلکسی هستید، این ساعت با گوشی شما نیز کار می کند تا تشخیص خروپف را همراه با خوانش اکسیژن خون ارائه دهد. تلفن هوشمند می تواند خروپف شما را در طول شب تشخیص دهد و آن داده ها را در Samsung Health در اختیار شما قرار دهد. همچنین هر روز صبح اطلاعات اکسیژن خون را دریافت خواهید کرد، که به جای هر 30 دقیقه که معمولاً در ساعت های تناسب اندام می بینیم، هر دقیقه را ضبط می کند. در بخش ردیابی تناسب اندام، سری Samsung Galaxy Watch 4 ویژگی‌های انتقالی مانند مربی دویدن دیجیتال (که در Galaxy Watch 3 دوست داشتیم) و داده حداکثر VO2 ارائه می‌کند. با این حال، کاربران گلکسی واچ 4 همچنین می‌توانند درصد مقادیر VO2 Max را در حین اجرا مشاهده کنند و حجم کاری خود را در زمان واقعی تنظیم کنند. برای دوچرخه‌سواری ایمن‌تر، کاربران همچنین می‌توانند ضربان قلب و کالری خود را که توسط گلکسی واچ 4 اندازه‌گیری می‌شود، دقیقاً بر روی صفحه نمایش تلفن خود مشاهده کنند. این ساعت ها همچنین به دوندگان و دوچرخه سواران برای تمرینات اینتروال پشتیبانی می کنند. در نهایت، سامسونگ می‌گوید که تشخیص خودکار تمرین در این دستگاه‌ها در مقایسه با مدل‌های قدیمی‌تر بسیار سریع‌تر قفل می‌شود. پس از تمرین، کاربران می توانند به اطلاعات مربوط به از دست دادن رطوبت دسترسی داشته باشند و همچنین میزان بازیابی ضربان قلب خود را اندازه گیری کنند.